ערכה לשמירת הריון
ולידה קלה
לרכישה
סדרת השמנים שלנו
לרכישה
תמצית לבעיות
קשב וריכוז
לחץ כאן
Previous slide
Next slide
ערכה לשמירת הריון
ולידה קלה
לרכישה
סדרת השמנים שלנו
לרכישה
תמצית לבעיות
קשב וריכוז
לחץ כאן
Previous slide
Next slide

מבצע על אומנות ביודאיקה 10% הנחה

נבחרת המוצרים שלנו

categor

לקוחות שהשתנו חייהם

לקוחות שחייהם השתנו

אני גרוש כבר 5 שנים. אני מתחתן שוב בקרוב. הנישואים הראשונים שלי הותירו אותי עם פצע קל ביחס לחיי הנישואין. אשתי תמיד התלוננה, מעולם לא הייתה מרוצה מהקשר שלנו, אז עכשיו אני באמת מקווה שהכל יסתדר. ניסיתי לחפש אתר בנושא בריאות, משהו שמציע פתרונות לבעיות שונות, מאחר ואני סובל גם מנדודי שינה, בגלל הדאגות והפחדים שלי. מצאתי את האתר של ד"ר גילה וגיליתי תרופות שונות, ובאמת ההשגחה האלוהית היא שהובילה אותי לגלות את התמצית לגברים, בנוסף לתמצית לשינה רגועה. זה נתן לי הרבה ביטחון ואוש
5/5

ד.ש - בן 32, חושש מנישואיו השניים

שלום! במהלך השיעורים שלי לפני החתונה הייתי ביישן ומופנם. הקשבתי לרב שלימד אותי את ההלכות הנכונות (הלכות היהדות) וההנחיות המעשיות, אבל לא העזתי לפתוח את הפה ולשאול שאלות. הכל נראה לי כאילו הנושא רגיש מדי, משהו שאתה לא אמור לדון בו. בהדרגה הבנתי שאני מפסיד מידע רב, בגלל חוסר הרצון שלי לשאול שאלות. הרב, שהבחין בביישנות שלי, הפנה אותי לד"ר גילה גבריאלוב, ואמר לי שהוא שולח חתנים רבים שמתקשים להסתגל למציאות החדשה שלהם, ושהיא מספקת להם את התרופה לבעיותיהם. הדרך מהישיבה שלי לביתה ממש קלה, אז קבענו זמן שנוח לשנינו והלכתי לראות אותה. בלי להסס לרגע, היא המליצה על תמצית בריאות וחיוניות לגברים, ואמרה שהוא יעזור גם בפתיחות בחיי הזוגיות. ניסיתי את זה ונדהמתי לגלות איך זה פתח לי עולם שפחדתי להיכנס אליו.
5/5

ק.מ - בן 22, ביישן ומופנם

יש לי בן בן 10 שהפך לילד ממש לא מסודר, מה שאנחנו מכנים "בלגן (לא מסודר)"! עבודתו בבית הספר מידרדרת, האחים שלו תמיד כועסים עליו, ולעתים קרובות גם אני… המורה באמת ביקשה ממני לראות שהוא מקבל איזשהו יחס, כי דברים פשוט לא יכולים להימשך כך. דבר אחד ידעתי בוודאות: אני לא נותן לו ריטלין, לא משנה מה… לשמחתי, מפה לאוזן, שמעתי על התמצית שמחליפה את הריטלין. לא בזבזנו זמן וניסינו את זה, מתוך מחשבה שאין לנו מה להפסיד… בזכות הקב"ה, התחלנו לראות שיפור אמיתי, וחיינו השתפרו לאין שיעור.
5/5

ב.נ - בת 39, אמא לילד שצריך ריטלין

נשמח להיות בקשר

צור קשר

רחוב הרב נימרובר 24, גבעת שמואל 54019, ישראל Doctorgavrielov.co.il

מעונינים להתייעץ?

השאירו פרטים וגילה תחזור אליכם במהרה!

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש
Call Now Button
× איך אפשר לעזור?