סודות הקריסטלים

מה עובר לך בראש כשאתה חושב על ריפוי עם קריסטלים??

מסקרן? סקרן? לֹא בָּטוּחַ? מיסטי מדי? מופרך מדי? אָדִישׁ?

פתחו את הראש וראו לאן הידע של ריפוי עם קריסטלים יכול לקחת אתכם…

סוד הריפוי בקריסטלים ידוע לכל מי שמתעניין בו ולמי שרוצה לגעת באמת הצבעונית שלו. זה ברור כשמש למי שלמד אותו כראוי ומעמיק.

לא מדובר בקמפיין פרסומי של 'מרפאת ריפוי בקריסטלים', אלא בהקדמה להסבר מפורט ועדכני של אבחון על ידי קריסטלים ושיטת הריפוי שלו על כל נקודות הייחוד שלה ויעילותה. הרצון שלנו בבסיסו הוא רצוננו הכנה לעזור לאחרים ליהנות מהיתרונות של שיטת טיפול טבעית ויעילה.

מדוע יש תגובה כה חריפה לשיטה הזו? זה מובן. גדלנו בתרבות מודרנית שאינה פתוחה לגישה כזו. מהילדות המוקדמת הכרנו רק את הרפואה הקונבנציונלית. אנחנו רגילים לפנות לרופא, ל\"רופא\" ולקחת תרופות שהם רושמים. מעולם לא ראינו קריסטלים בבתי המרקחת שלנו. אנו בולעים ומורחים תרופות העשויות ממרכיבים כימיים ומכניסים אותן לגופנו על מנת לרפא ולעזור לנו. הכימיקלים האלה הם מה שאנחנו רגילים אליו ומכירים.

אז איך קריסטלים עובדים?

לכל דבר בטבע יש תדר מולקולרי, כלומר – אלקטרונים ופרוטונים מסתובבים סביב גרעין התא בקצב מסוים. זה מכונה תדירות. מכיוון שלכל דבר יש תדר, ברור שגם לגוף האדם יש תדר, לכל איבר וחלק בגוף האדם יש תדר משלו, וגם לאבנים יש תדרים שונים. מכיוון שגוף האדם מורכב מחומרים רבים ושונים, ישנם מספר תדרים בתוכו. יש הבדל בין רקמת העור לרקמת השריר, ובינם לבין רקמת העצם וכו'. כאשר יש בעיה בחלק מסוים בגוף, חל שינוי בתדירות האיבר הפגוע, בין אם מדובר בפגיעה בגוף. עור, שרירים, איברים פנימיים ועצמות.

לסיכום: כשאיבר מסוים בגופנו אינו מתפקד כראוי, התדירות שלו משתנה. לעומת זאת, תדרי האבנים אינם משתנים. לכן, כאשר תדר מסוים בגופנו אינו סדיר, אנו נמשכים אל האבן בתדר הספציפי שחסר לנו. זה הבסיס של רפואת תדרים. זה אומר שאנחנו נמשכים למה שחסר לנו, ובכך משלימים את מה שחסר לנו.

קריסטלים ואבני חן שימשו ככלים רבי עוצמה להרחבת המודעות והתודעה משחר ההיסטוריה האנושית. מכיוון שקריסטלים יכולים להשתלב במלואם כמעט בכל שיטת טיפול וריפוי, הם נחשבים לכלים החזקים והפשוטים ביותר שקיימים המסוגלים לאזן בין מימדי הקיום השונים והצ'אקרות (מרכזי האנרגיה של הגוף). הספקטרום הרחב של צבעי אבני החן ומגוון צורותיהן משקפים את תכונותיהן המגוונות, והופכים אותן לכלים רבי עוצמה לפתיחה, ניקוי ואיזון שדות אנרגיה אנושיים והפרעות בשדות אנרגיה אלו. ההשפעה של אבני חן וקריסטלים היא מהירה ומורגשת במהירות על ידי המשתמש, וכתוצאה מכך חלה עלייה רבה בפופולריות של שיטת ריפוי עתיקה זו בשנים האחרונות.

עגלת קניות