טיהור האבנים והכנתן לשימוש

טיהור אבנים 
אחת השיטות הנפוצות ביותר לטיהור אבנים לפני השימוש היא לשטוף אותן במשך שתי דקות במי ברז זורמים. על מנת להעצים את התהליך כדאי להתרכז ולאחל, בעזרת ה', שהכוח שהשקיע הקב"ה באבנים יהיה לעזר ותועלת. לאחר שטיפת האבן, מומלץ לחשוף את האבן לקרינת שמש חיצונית למשך 3 שעות לפחות, על מנת לאפשר לה להיטען. שלב בסיסי זה משאיר את האבן מוכנה וטעונה בכוח ואנרגיה מחודשים לשימוש יעיל ופורה. יש לחזור על תהליך הטיהור פעם בשבוע.

אם אתם מרגישים את ה\"צורך\" לנקות את האבנים, היו קשובים לאינטואיציה שלכם ועשו זאת.
העיקרון של התהליך הטיפולי הוא אינטראקציה בינך לבין האבנים. יש אבנים שסופגות ואבנים פולטות. בתהליך הניקוי, השטיפה משחררת את האבנים מאנרגיות שנדבקו אליהן. שטיפת האבנים מנקה אותן מאנרגיות שספגו במהלך השימוש, וחשיפה לאור יום מטעינה אותן בכוחות רעננים.

שימוש
ישנן שיטות שונות לשימוש באבנים, והחיבור האנרגטי עם אבנים יכול להתבצע בדרכים רבות. שיבוץ אבנים בתכשיטים היא שיטה פופולרית וחסרת גיל המאפשרת לנו לשמור את האבנים צמודות לגופנו. יש אנשים ששמים את האבנים שלהם מתחת לכריות, בעוד שיש כאלה שמחזיקים שקית קטנה של אבנים בתיקים או בארנקים. אנשים אחרים מעדיפים לפזר אבנים במקומות שונים בבתיהם – על המיקרוגל כדי לפזר קרינה, ליד מיטותיהם כדי שיחלמו חלומות מתוקים ושינה מרעננת, וחלקם גם שמים אבנים במכוניותיהם כדי להגן עליהם על הכביש. . לשימושים שונים, רצוי להשתמש בבדים טבעיים, ולהימנע מבד סינטטי. לדוגמה, אתה יכול לעשות שק או תיק מכותנה טבעית ולהשתמש בסיכת ביטחון כדי לחבר אותו לחלק השמאלי הפנימי של החולצה/חזייה שלך בגובה החזה.

לפעמים משתמשים באבנים מדי יום, במשך שעה וחצי מחולקות לאורך היום, ולפעמים הן משמשות להכנת משקה קריסטל. להכנת מי קריסטל, מניחים את האבנים בכוס זכוכית שקופה, מכסים אותן במים מינרליים ומשאירים ל-24 שעות, ולאחר מכן שותים את המים. הערה: לא כל האבנים מתאימות להכנת מי שתייה.

עגלת קניות