סיפורי הצלחה

גילה היקרה, את זוכרת אותי? זו סיגל בת תשע מבאר שבע. רציתי לבוא ולספר לך על החדשות ה"יבשות" שלי, אבל אימא אמרה שאתה גר רחוק מדי ושאני יכולה לכתוב לך מכתב. כמה זה נהדר, שאני יכול לקחת ערכה ל"לילות יבשים" ואיזה כיף זה לקום בבוקר בלי ריחות "מגעילים" ומיטה רטובה… אז אני אומר לכל הילדים שנמצאים ב- אותה "סירה": פשוט קח את הערכה הזו ללילות יבשים ואז לא תהיה לך הבעיה הזו שהייתה לי יותר. אני כה שמח…

5/5
סיגל מבאר שבע
ד"ר גבריאלוב! אני מתחתן בקרוב, ואני רוצה להזמין אותך לחתונה שלי. הערכה שלך למציאת הבאשר שלי, יחד עם הערכה להגנה וביטחון עצמי עשו את שלהם… ואיך!!! אמרת לי שנהגת לתת את הערכה לשידוך, ואמרת: "קח אותה ואל תשכח להזמין אותי לחתונה שלך…" אבל אז התחלת לקבל כל כך הרבה הזמנות לחתונה שהחלטת לשנות אותה ל , "השתמש בו במזל טוב!" עם זאת, אולי תסכימי לבוא, רק לחתונה שלי?… מדהים איך ארבע אבנים, באמת במחיר מינימלי, יכולות לתת לך תחושה כזו של ביטחון ויכולת לתקשר בחופשיות ולתקשר עם אחרים בקלות רבה כל כך.
5/5
.
ד"ר גבריאלוב היקר, ברצוני להודות לך. עם שתי הערכות שנתת לי לאחר הערכה במרפאה שלך, אני מרגיש כמו גבר חדש. אני משתמש בערכה שלך לשיפור מצב הרוח שלי, ובערכה כדי להימנע מדיכאון, ועכשיו אני יכול לחייך, אני מתפקד כרגיל, אני נהנה מהמשפחה ומהחיים שלי!
5/5
.
תודה, ה' – ותודה, ד"ר גבריאלוב ערכת חיסון וחיזוק היא משהו שכל בית צריך להיות זמין באופן קבוע… אני יכול לספר לך איך זה הציל אותי כבר כמה פעמים. שמי יונה, ובעלי עבר "מונו" (מונונוקלאוזיס). כפי שכולם יודעים, זה הופך אותך לחלש נורא, וההחלמה היא תהליך איטי. אחותי הלכה להרצאה שנשא ד"ר גבריאלוב, שם קנתה עבורנו את הערכה הזו. לא באמת האמנתי שערכה של חמישים שקל יכולה להיות כל כך יעילה! בעלי השתמש בו במשך חודשיים, ומצבו המשיך להשתפר בהתמדה, משבוע למשנהו. הוא הקפיד מאוד לטהר את האבנים פעם בשבוע, ולא עבר זמן רב עד שהוא חזר על רגליו. חודשיים לאחר מכן, הוא הכריז בשמחה שהוא מעולם לא הרגיש כל כך מלא באנרגיה! זה התבטא בכל דבר: בעבודה, בטיול היומיומי שלו בפארק, היכולת שלו לבלות עם הילדים אחרי העבודה, מעורב במשחקים אנרגטיים וכו'. טהרנו את הערכה, מתוך כוונה להכניס אותה לתרופה שלנו. קבינט. אבל אז, אמא שלי חלתה עם דלקת ריאות, והערכה נשלחה אליה מיד, בתקווה – זה התגשם!! – שזה יעזור לה להתגבר על המחלה הזו ולחדש את שגרת יומה. לאחר מכן, טהרנו אותו שוב, רק כדי להשתמש בו עם יהושע בן ה-16 שלנו שעבר ניתוח מסובך. הניתוח הצליח, תודה לאל, אבל הוא עדיין עמד בפני כמה שבועות של החלמה… וכל זה בחמישים שקל בלבד!
5/5
יונה. ק
שמי S.T.; אני גרה באלעד מזור, וברוך השם אני אמא מאושרת לשישה ילדים חמודים ובריאים. אבל בכל זאת, האם יש דבר כזה משפחה שבה אף אחד לא מקבל אף פעם נזלת, כאב גרון, שיעול…? ואז, אנטיביוטיקה ניתנת על בסיס קבוע. תמיד חיפשתי משהו להשתמש בו במקום, משהו שהוא טבעי, ללא כל כימיקלים, משהו שלא יהפוך אותם לחלשים כל כך, תוך חיזוק המערכת החיסונית של הילדים שלי. דודתי, ל.ז., שלמדה על ידי ד"ר גבריאלוב על שימוש בקריסטלים לצורך הערכה וטיפול, הביאה לי ערכת "אנטיביוטיקה טבעית" של האבנים הנבחרות, ומה אני יכול לומר? ברוך השם! אחרי שבועיים ביקשתי ממנה עוד שלוש ערכות זהות. היתרון הגדול של ערכות אלו הוא העובדה שניתן לנקות [לטהר] אותן ולהשתמש בהן שוב על ילד אחר; עם זאת, רציתי להיות מסוגל לטפל בכמה ילדים בו זמנית, באמצעות מי קריסטל. היה ממש ניכר שהילדים מתחזקים ובריאים יותר, עם פחות התקררות וכו'. אני מציעה את ההמלצה החמה ביותר שלי! תודה, ד"ר גבריאלוב!
5/5
רחוב. מאלעד מזור
הרב ר.י. מבני ברק, מוהל ותיק מעיד גם הוא על יעילות הקריסטלים המדהימים: שמי ר.י. ואני מוהל. עד כמה שלא אהבתי, הייתי רגילה לדחות ברית בגלל צהבת. אבל עכשיו, ניתן לעשות את הבריסים ביום השמיני, בדיוק כפי שהתורה שלנו מצווה עלינו – מאז אני משתמש בערכות גבריאלוב להורדת צהבת בילודים. ביום השמיני, הבילירובין חיים ירד למצב נורמלי, ולא היה צורך לדחות ברית אחת! אני לא היחיד שמשתמש בערכה הזו על בסיס קבוע. יש עוד רבנים שמשתמשים וממליצים בחום. כולם מדווחים על תוצאות בטוחות, ללא כל יוצא מן הכלל… הטיפול כל כך פשוט וקל: כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר גביש אחד לפרק כף היד של התינוק הצהבת, ואחד לרגל הנגדית (קרסול), באמצעות פלסטר. לאחר יום-יומיים, הצהבת מתחילה להיעלם, כאשר עורו של התינוק חוזר למראהו הבריא והוורוד, המעיד על כך שהוא מוכן לברית, בשעה טובה!
5/5
הרב ר"י. מבני ברק
משה ב' ביקש מאיתנו לפרסם את סיפורו האישי: משה פתח חנות טקסטיל ברחוב ביאליק. הוא מאוד רצה למצוא הצלחה, והרב שלו שלח אותו לד"ר גבריאלוב, עם הוראות קניית 2 ערכות: האחת להצלחה והכנסה בשפע, והשנייה להגנה מפני עין הורה ('עין הרע') ורעים אחרים. כוחות. משה השתמש בשניהם מהיום הראשון. הוא תלה את הערכה להגנה מפני הכניסה הראשית לחנות, בעוד שהערכה השנייה (להכנסה בשפע) הונחה בתוך הקופה. ברוך הו אוורוך שמו!!! (שבח לאלוקים!) הקופה מתמלאת באופן קבוע; זה מנוסה ונכון.
5/5
משה ב.
ציפיתי לילד השני שלי בחשש רב, תחת הטראומה המתמשכת של זריקת האפידורל שקיבלתי עם הלידה הראשונה שלי. חיפשתי פתרון טבעי. מישהי סיפרה לי על ד"ר גבריאלוב, והיא הכירה לי את "ערכת הלידה הקלה" המדהימה שלה. אני עכשיו אחרי לידה קלה ונעימה, ואני מודה להשם ולד"ר גבריאלוב שהחיו את השימוש בקריסטלים, פשוט קוראים להם: רפואת השם!
5/5
יהודית ל' מנווה מונסון
שלום כולם! שמי מרים רבינוביץ ואני מאוד ממליצה לך לקבוע פגישה עם ד"ר גבריאלוב, אם יש לך ילדים עם בעיות אוזניים. כל סוג של בעיה הקשורה לאוזניים שלהם, לרבות דלקות אוזניים או אינדיקציה להחדרת צינורות זעירים לעור התוף כדי לנקז עודף נוזלים (פעולת "כפתורים"), או אוזניים רגישות הנוטות להפרשת יתר. פשוט השגחה פרטית (השגחה אלוהית) היא שהובילה אותי לקרוא המלצה נלהבת של מישהו מאשדוד (ט. פינקלשטיין) במדור ייעוץ רפואי של חמודיה, בדיוק כשמומחה אף אוזן גרון שלנו הציע להחדיר צינורות בשתי האוזניים של גיל שש- בן זקן. די חששתי מהסיבוכים האפשריים של ניתוח כזה, לדברי אחותי (שהיא אחות מוסמכת). החלטתי לנסות את ערכת האוזניים של ד"ר גבריאלוב וקניתי אחת בחמישים שקל. למרות ההמלצות הכנות שהופיעו בכתבה רגילה, לא במודעת קידום מכירות, הייתי די סקפטי והתקשיתי להאמין שאפשר לפתור בעיה כזו עם ערכה של 50 שקלים של אבני קריסטל, כאשר רופא נתן לנו תשובה חד משמעית המלצה לניתוח. ובכן, לאחר 6 חודשים של שגרת לילה פשוטה וקלה לביצוע, הלכנו לבדיקה אצל מומחה אף אוזן גרון, והוא חשב שהכרטיס השגוי לפניו. השמיעה של בני הראתה שיפור גדול, לאחר שהגיע לרמה הרגילה. הרופא הודיע ​​לנו שאין צורך בשום ניתוח, עד כדי כך פשוט! מאז המלצתי על טיפול באוזניים של ד"ר גבריאלוב לרבים מחבריי, שכניי ואפילו למומחה אף אוזן גרון שלנו… בתגובות נלהבות! תודה, ד"ר גבריאלוב, אנו מציעים את המלצותינו החמות ביותר!!!
5/5
מרים רבינוביץ
אני רוצה להודות להשם על שהפנה אותי לד"ר גבריאלוב. שמעתי עליה מהשכנה שלי, ובזכות "ערכת ההריון הבטוחה" שלה, לאחר 3 הפלות ולידה מוקדמת של 'פגית' בחודש ה-7 להריון, עברתי הריון מלא ובריא ותינוק בריא. . אני רוצה גם להודות לך, ד"ר גבריאלוב היקר, על שעזרת לבן שלי, דוד, שהיה מוטרד מאוד מבעיות הפרעת קשב וריכוז שלו. הוא סבל אפילו יותר מהריטלין שניתן לו, עם תופעות לוואי מאוד לא נוחות. בשנה האחרונה, דוד שלי לוקח רק את התמציות שלך לשיפור הריכוז וטווח הקשב שלו, כמו גם את התמציות לשיפור הזיכרון. בנוסף, הוא משתמש בקביעות בערכת הקריסטל להורדת מתח ובערכה נוספת לשיפור הריכוז וטווח הקשב שלו. מה שבאמת מרגש אותי היא העובדה שאנחנו לא צריכים להמשיך לקנות תרופות; מספיק לנקות [לטהר] את הגבישים פעם בשבוע, והם טובים כמו חדשים. מעבר לשיפור האדיר במצבו, החיסכון בעלויות די משמעותי עבורנו. כשפגשנו אותך להערכה, הייתי כל כך מודאג ממצבו של דוד ומאומללותו בגלל הריטלין, שרק התלוננתי על כך. אבל ישר, בזמן שהערכת אותו, שאלת אותי אם יש לו בעיות נשימה [נשימה]. נדהמתי! מאז ינקותו, סובל דוד מהתקפים ספסטיים, במיוחד כאשר הלחות באוויר הייתה גבוהה, וקשיי הנשימה שלו, בעיקר בלילה, נהגו להחליש אותו מאוד. עכשיו, דוד משתמש בשני קריסטלים שנתת לו כדי לטפל בבעיות הנשימה שלו, וברוך השם ממש שכחנו שאי פעם הייתה לו בעיה כזו. כמו כן, דיוויד מרגיש הרבה יותר חזק. שוב תודה!
5/5
שרה י.
אני קצת נבוך לדבר על משהו שהוא כל כך אישי, אבל אני מרגיש חובה גדולה לפרסם ולהמליץ ​​על הטיפול שניסיתי ועזר לי מאוד. לפני השימוש בסם להרגעת קיבה רגישה ומגורה, כל יום הייתי שוכבת במיטה ומתפתלת בייסורים. לעתים קרובות זה ישפיע על הלמידה שלי. כמעט כל דבר שאכלתי עשה לי כל כך הרבה כאב. הרגשתי כאילו הבטן שלי עושה סלטות ולוקחת את כל הגוף שלי לסיבוב. אמא שלי פחדה שאולי יש לי כיב, אבל היא לא הבינה איך ילדה כל כך צעירה יכולה לסבול מתסמינים כאלה. חברים טובים שלנו סיפרו לנו על שיטה שמשתמשת בקריסטלים הנבחרים לאבחון בעיות בריאות, דבר הנוגע בשורש הבעיה, לא רק לטיפול בסימפטומים. הגעתי לאבחון אצל ד"ר גילה גבריאלוב. נדהמתי לגלות שהגבישים המעטים שבחרתי חשפו את מצבי בצורה כה מדויקת! הרגשתי שקופה! ממש כמו צילום רנטגן של גוף ונפש. ד"ר גילה המליצה בחום על הסם לאיזון הקיבה, בנוסף ל-2 סמים נוספים המשרים רוגע ושקט נפשי. המורים שלי הופתעו לראות אותי הופכת לילדה רגועה, קשובה וסבלנית. אני מודה להשם על שיצר חפצים דוממים שיכולים להחיות אדם.
5/5
V.P. – ילדה בת 12
אני גרוש כבר 5 שנים. אני מתחתן שוב בקרוב. הנישואים הראשונים שלי הותירו אותי עם פצע קל ביחס לחיי הנישואין. אשתי תמיד התלוננה, מעולם לא הייתה מרוצה מהקשר שלנו, אז עכשיו אני באמת מקווה שהכל יסתדר. ניסיתי לחפש אתר בנושא בריאות, משהו שמציע פתרונות לבעיות שונות, מאחר ואני סובלת גם מנדודי שינה, בגלל הדאגות והפחדים שלי. מצאתי את האתר של ד"ר גילה וגיליתי תרופות שונות, ובאמת ההשגחה האלוהית היא שהובילה אותי לגלות את הסם לגברים, בנוסף לסם לשינה רגועה. זה נתן לי הרבה ביטחון ואושר.
5/5
ד.ש. – גירושין בן 32
שלום! במהלך השיעורים שלי לפני החתונה הייתי ביישן ומופנם. הקשבתי לרב שלימד אותי את ההלכות הנכונות (הלכות יהודיות) והוראות מעשיות, אבל לא העזתי לפתוח את הפה ולשאול שאלות. הכל נראה לי כאילו הנושא רגיש מדי, משהו שאתה לא אמור לדון בו. בהדרגה הבנתי שאני מפסיד מידע רב, בגלל חוסר הרצון שלי להעלות שאלות. הרב, שהבחין בביישנות שלי, הפנה אותי לד"ר גילה גבריאלוב, ואמר לי שהוא שולח חתנים רבים שמתקשים להסתגל למציאות החדשה שלהם, ושהיא מספקת להם את התרופה לבעיותיהם. הדרך מהישיבה שלי לביתה ממש קלה, אז קבענו זמן שהיה נוח לשנינו והלכתי לראות אותה. בלי להסס לרגע, היא המליצה על אליקסיר בריאות וחיוניות לגברים, ואמרה שהוא יעזור גם בפתיחות בחיי הזוגיות. ניסיתי את זה ונדהמתי לגלות איך זה פתח לי עולם שפחדתי להיכנס אליו.
5/5
ק.מ., גבר צעיר בן 22, מתכונן לחתונה שלו
יש לי בן בן 10 שהפך לילד ממש לא מסודר, מה שאנחנו קוראים לו "בלגן (לא מסודר)"! עבודתו בבית הספר מידרדרת, האחים שלו תמיד כועסים עליו, ולעתים קרובות גם אני… המורה באמת ביקשה ממני לראות שהוא מקבל איזשהו יחס, כי דברים פשוט לא יכולים להימשך כך. דבר אחד ידעתי בוודאות: אני לא נותן לו ריטלין, לא משנה מה… למרבה המזל, מפה לאוזן, שמעתי על הסם המחליף את הריטלין. לא בזבזנו זמן וניסינו את זה, מתוך מחשבה שאין לנו מה להפסיד… בזכות הקב"ה, התחלנו לראות שיפור אמיתי, וחיינו השתפרו לאין שיעור.
5/5
ב.נ. – אמא במשרה מלאה
במהלך שנת הלימודים הנוכחית, הרגשתי שאני לא יכול להיכנס יותר לכיתה; העבודה שלי יגעה בי, והרגשתי שמגיעה לי משכורת כפולה, על לימוד שיעור גבולי לצרכים מיוחדים. למה אני מתכוון ב"גבולי"? אני מורה בכיתה ג', עם יותר מ-3 ילדים בכיתה שלי על ריטלין – התרופה הפופולרית שנרשמת לכל ילד שהיא קצת יותר מהרגיל שובב. אני לא צריך לספר לך על תופעות הלוואי המזיקות של התרופה הזו. הריטלין מוריד מהילד גם את הצד הטוב שלו. לפעמים, הילדים האלה פשוט בוהים בי באדישות כזו, כאילו הייתי פשוט אוויר. הם מתחילים לחלום בהקיץ, ואז זה כמו לדבר אל קיר לבנים. יש בקרים, כשהאמא קצת יותר מוטרדת מהרגיל, היא שוכחת לתת להם את הגלולה, ואז אני יכולה לשכוח מלמד, ולמלא תפקיד של חייל בשדה הקרב. לפני כחודש ערך בית ספרנו סמינר השתלמות לצוות המורים שלנו. בין המרצים הייתה לנו גם ד"ר גילה גבריאלוב שסיפרה לנו על טיפול בקריסטל ועד כמה הוא מועיל לבעיות פיזיות וגם רגשיות. לאחר ההרצאה, ניגשתי אליה וסיפרתי לה על הבעיות שלי בכיתה, והיא מיד הציעה לי סם לאנרגיה מוגזמת, הפרעות קשב וחוסר איזון, מתוך מגוון המהויות הרחב שלה. היא גם הסבירה את היתרון הייחודי בשימוש בקריסטלים, בכך שהמינרל נספג בגוף, מה שהופך את הטיפול הזה להרבה יותר יסודי, ללא כל תופעות לוואי.
5/5
א.ע – מורה בבית ספר יסודי
במהלך השנה האחרונה בהכשרתי כמורה בתיכון, נהניתי מאוד להכין את השיעורים שהייתי צריך ללמד בכיתה שלי. הייתי משקיע בהם הרבה מחשבה יצירתית, רוצה שהשיעורים יהיו מעניינים ולא שגרתיים. אבל בכל פעם, כמו סרט שחוזר על עצמו, ברגע שעמדתי מול הכיתה, הברכיים שלי היו מרגישות חלשות, ופחד מוזר היה משתלט עליי. לא הצלחתי להבין איך יתכן, שאחרי שהתכוננתי כל כך יסודית לשיעור, כשעמדתי מול הכיתה, זה כאילו לא ידעתי דבר!? חיפשתי תרופה לבעיה שלי במקומות רבים, ואחרי חיפוש גבוה ונמוך, התוודעתי לסליקי הקריסטל. אליקסיר האומץ, הנחישות והביטחון הוא בדיוק מה שהייתי צריך. אני ממש שמחה שבחרתי בגישה טבעית לחלוטין לטיפול בבעיה שלי, וגם שהמינרלים שבגבישים נספגים בגוף ועובדים על שורש הבעיה.
5/5
נ.ר. – מורה בהכשרה
כל ערב, כשהלכתי לישון, והגיע הזמן לכבות את האורות, פתאום הייתי כל כך מפחד: התחלתי לראות צורות מפחידות של אנשים וכלבים שרצו לאכול אותי. החושך היה נורא!!! החלטתי שאישן עם האורות דולקים, גם בחדר וגם בחוץ, כי אפילו החושך מבחוץ היה ממש מפחיד. אמא שלי לא ידעה מה לעשות איתי. היא הרגישה שזה מצב בלתי אפשרי: כל לילה אני מבועתת, האורות דולקים בכל חדר, ויש עוד אנשים שגרים באותו בית! ואז, ערב אחד, לפני השינה, אמא שלי נתנה לי את הסם לאומץ, נחישות וביטחון, וביקשה ממני לנסות אותו. צחקתי עליה ואמרתי שזה נראה לי כמו מעשה טיפשי. אבל בסופו של דבר, הפחד שלי היה חזק יותר, והתחלתי לקחת את הסם הזה באופן קבוע. אני אפילו לא יכול לתאר את השינוי בי.
5/5
ד.א. – בת 6 ומפחדת מהחושך
את ההריון האחרון שלי עברתי יחסית לבד. באותו זמן, העסק של בעלי היה משגשג, והוא נאלץ לנסוע לחו"ל. ההסתגלות שלי לאחר הלידה לא הייתה קלה, בלשון המעטה, מה גם שהייתי צריכה לטפל גם בילדים הגדולים בבית. עברתי משבר, וכשבעלי חזר, הוא מצא אישה ובית שהוא לא זיהה. באופן טבעי, הוא השתלט, והשאיר אותי לטפל רק בתינוק; עם זאת, היה לי ברור שאני חייב למצוא טיפול למצבי. הרגשתי שחיוני לי לא לקחת שום תרופה שעלולה לגרום להתמכרות ו/או לתופעות לוואי מוזרות, וב"השגחה אלוקית" גדולה מצאתי את המרפאה של ד"ר גילה גבריאלוב. לאחר אבחון ממוקד, תוך שימוש בקריסטלים, לקחתי הביתה כמה בקבוקים של סם גילה לאומץ, נחישות וביטחון, שבאמת עזרו לי ליצור מחשבות חיוביות, אופטימיות, להתגבר על הקשיים שלי, להסיר את הפחד ולצבור אומץ. זמן קצר לאחר מכן, החלמתי לחלוטין, ללא תלות מזיקה בשום תרופה!
5/5
כפי ש. - דיכאון PPD (פוסט לידה (פוסט לידה))
אני בן 20. בגיל זה, אדם צריך להיות קרוב יותר לידע עצמי ולמצוא את דרכו בחיים שתעזור לו להגיע להגשמה עצמית. עם זאת, אני מרגיש כאילו אין לי כישרון, אין לי יכולת לתת מומנטום לחיים שלי… מכרים רבים כל הזמן שואלים אותי, למה אני לא מתערב ב… ואני פשוט לא מבין על מה הם מדברים. איך אני הקטן יכול לפרוש כנפיים ולעוף? אמא שלי, שהחלה לדאוג מחוסר הביטחון העצמי שלי, הלכה לקבל ייעוץ, והיא הביאה לי סם שעוזר לבנות ביטחון עצמי ואהבה חיובית לעצמי. מאז, אני אדם חדש. אני יודע את המקום שלי ומאמין בעצמי…
5/5
צ.ל. – הרגשתי שאני חסר ערך!!!
אני מכיר את גילה כבר שנים, ועם הזמן למדתי שאני תמיד יכול לנקוט בפעולה מונעת. לכן, לפני כל מעבר רגשי או פיזי, אני שואל אותה עצה לגבי מה עלי לקחת. ברגע שהיתה לי ה'רחרח' הראשון של תסמיני גיל המעבר, קניתי את "זמן לפריחה", הסם המיוחד לאישה הבוגרת, והתחלתי להשתמש בו באופן קבוע. אני שמח לדווח שאחרי שהתחלתי להשתמש בו, לא הרגשתי שום סימפטומים. עכשיו אני יכול לומר בכנות שאפשר לקרוא לזמן הזה בחיים "זמן לפריחה"!
5/5
סי.קיי. – תופעות גיל המעבר
מהות בריאות לנשים!
לבעלי ולי יש מערכת יחסים אינטימית מאוד טובה. אנחנו מדברים על הכל, יודעים לצחוק ולשמוח, בקיצור: הכל פשוט מעולה. לאחרונה שמתי לב שאני פחות מתלהב מקיום יחסים, בניגוד לעבר. שמתי לב שהכל נראה קבוע, משעמם… הייתי צריך משהו חדש! שכנה שלי סיפרה לי על בנה בן ה-10, שמשום מה עדיין הרטיב לילה. היא לקחה אותו לאבחון אצל ד"ר גבריאלוב, וקיבלה גבישים ואליקסירים. היא אמרה שלד"ר גבריאלוב יש בית מרקחת שלם מלא בתרופות לבעיות שונות הקשורות לגוף ולנפש. ביקשתי מספר טלפון להתקשר למרפאה, והיא נתנה לי בשמחה. התקשרתי למרפאה וסיפרתי למזכירה של ד"ר גילה על הבעיה שלי. היא אמרה שהיא שולחת לי בדואר את הסם לבריאות נשים וחיוניותן. זה הזמן והמקום להגיד תודה! שינית את חיי.
5/5
ג.י. - צריך קצת רענון
מהות בריאות לנשים!
סם הבריאות והחיוניות שלך באמת עזר לי להיפתח במערכות היחסים שלי, ולהרגיש שהכל אפשרי. אני לא צריך להרגיש כל כך זעיר ומסוגר, אבל אני יכול 'ללכת עם הזרם', וללמוד איך ליהנות מהחיים. אני כל כך שמח שנודע לי על הסם הזה. מאז, החיים שלי היו שונים לגמרי, הרבה יותר מאושרים.
5/5
ד"ר. – אישה ביישנית ומעוכבת
שיפור זיכרון וריכוז!
יש לי סדר יום קבוע: כל בוקר אני יוצא לעבודה, לפרנס את המשפחה שלי, ואחר הצהריים אני לומד בכולל שנמצא בשכונה שלי, קרוב לבית. אחרי יום קשה בעבודה, אני מוצא את עצמי לא מסוגל לתפוס את החומר ומרגישה כאילו אני מבזבז את זמני. כפי שכולם יודעים, כדי ללמוד גמורה צריך להתרכז במלואו. החלטתי שאי אפשר להמשיך ככה, וכפי שנאמר: אדם מובל בדרך שהוא רוצה ללכת: באחד השיעורים בכולל הבחנתי באחד המרצים מחזיק משהו. שנראתה כמו אבן חצי יקרה בידו ומשפשפת אותה בין אצבעותיו מדי פעם. שאלתי אותו במה מדובר, והוא אמר לי שקשה לו להתרכז ולזכור כל מה שהוא לומד בערב. הופתעתי לגלות שאני לא היחיד עם בעיות כאלה, ושאלתי אותו מיד מה, איך, איפה וכו'. הוא הפנה אותי לד"ר גילה, ושמחתי לגלות שבנוסף לקריסטלים שיש שם הם גם אליקסירים העשויים מהאבנים שעובדות אותו הדבר. באופן אישי, אני מוצא שיותר קל להשתמש בסליקים. עכשיו, אני מגיע לכולל שמח ונינוח, עם הראש איפה שהוא אמור להיות והזיכרון שלי שלם.
5/5
A.T. – EVENING KOLLEL YUNGERMAN
תמצית לריסון תאבון !
ח.ל – תלמיד בית ספר יסודי בתי בת ה-12 סובלת מעודף משקל. מלבד נושא הבריאות שלה, היא סובלת גם מהשפלה בכיתה. לקחתי אותה לדיאטנית, אבל זה לא עזר, כי היא לא הצליחה לדבוק בתזונה שהדיאטנית המליצה עליה. המורה שלה בבית הציעה לי להתקשר לד"ר גילה, ואמרה שהיא יודעת על גבישים שיכולים לעזור בשמירה על תזונה. גילה הסבירה ל-US כי הסם שנעשה עם הגבישים עוזר לבלום את התיאבון, ומבטיח שיהיה לה הרבה יותר קל לשמור על הדיאטה. קנינו כמה בקבוקים, כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן. ואכן, הדיאטה הפכה להרבה יותר קלה ופשוטה לביצוע. סוף לעודף משקל כמה קל, לשם שינוי, לשמור על תזונה סדירה, בעזרת הסם מרסן התיאבון! נפטרתי בנוחות מ-5 הקילו המיותרים שהיו לי. בתודה ובהמלצתי, י.ר.
5/5
ח.ל – תלמיד בית ספר יסודי
מחרדה לחשיבה חיובית!
כרגע, אני עוברת תקופה ממש קדחתנית: הבת שלנו מתחתנת בעוד חודשיים, יש לי עבודה תובענית ובאופן טבעי את המשפחה היקרה שלי שאני צריכה לטפח ולדאוג לה. אני יודע שכל אלה הם דברים טובים, ושזה באמת "לחץ חיובי", אבל אני פשוט עסוק-עסוק-עסוק, כל היום, מוצא שאי אפשר להשלים את המשימות שלי כמו שצריך. המוח שלי עסוק כל הזמן במחשבות, וזה משבש את התפקוד היומיומי שלי. פניתי למרפאה של ד"ר גילה, והיא אמרה שהיא תשלח לי את הסם המיוחד על מנת להימנע מדאגות מוגזמות ולקידום חשיבה חיובית. כעת, פיתחתי ראייה מציאותית ואופטימית על החיים, עם יכולת מוגברת להבחין, לתעדף ולחלק מחלקות
5/5
אלוקים – עמוס בדאגות
מחרדה לחשיבה חיובית!
לפני כשנתיים, חברה טובה שלי עברה גירושים נוראיים. אנחנו חיים בקהילה מלוכדת, וכולם ניסו לעודד אותה. לאט, לאט מאוד, היא התאוששה. אולם, ככל הנראה בשל הסבל הרב שלה בשנים בהן חיה עם בעלה, היא הפכה לפסימית, למישהי שלא כל כך נעים להיות בסביבה. בכל דרך שניסיתי לגשת אליה, היא שכנעה אותי כמה החיים קשים, כשלא ראיתי את הצד הטוב. מאוד ריחמתי עליה, כי פעם היא הייתה אדם כל כך שמח וחייכני, והתגעגעתי לזה. פניתי לרב המקומי שלנו, והוא הפנה אותי לד"ר גילה גבריאלוב. ואכן, פגשתי אותה והיא המליצה על המהות שעוזרת להימנע מדאגות יתר ומקדמת חשיבה חיובית. במבט לאחור, אני לא מאמין לשינוי האדיר שגבר על חברתי – היא פשוט התחילה לחיות!
5/5
א.ת. -חבר שלי הפך לפסימי
מהות שיכוך כאבים
אני בן 35, וכבר הרבה זמן אני סובל מכאבי גב תחתון. ניסיתי כל מיני שיטות לשיכוך כאבים, אבל הם עזרו רק לזמן קצר, ואז הבעיה תחזור. מישהו נתן לי את מספר הטלפון של ד"ר גילה, והתקשרתי אליה ושאלתי אותה לעצתה בטלפון. לאחר שיחה של כמה דקות, גילה המליצה לי על הסם לשיכוך כאבים. שמחתי לשמוע שהסם הזה, העשוי מקריסטלים, עוזר לגוף לספוג את המינרלים, ומאפשר להיפטר משורש הבעיה לאחר שימוש ממושך. כמו כן, זה יעיל בהקלה על סוגים אחרים של כאב, ויכול לשמש לבעיות שונות הכרוכות בכאב ואי נוחות.
5/5
ש.ר. - בת 35, סובלת מכאבי גב תחתון
תמצית לבריאות הפה
אני שמח על ההזדמנות לספר לאנשים את סיפור סאגת השידוכים שלי. אני בטוח שיש עוד המון בוכורים עם אותה בעיה. יש לי הליטוזיס; זה 'ריח רע מהפה'. זה משהו שאנשים מעדיפים לא לדון בו, אבל אתה לא יכול להתחמק מהמציאות שבה אנשים מקצרים את הדיבור איתך ומעדיפים שתגיד כמה מילים ואז תסגור את הפה שלך… ככה הלך לי, גם בתור בכל הנוגע לשידוכים. כל בחורה שפגשתי דחתה אותי ולא נתנה לי הזדמנות נוספת, לא משנה מה. הרגשתי שאני חייב לעשות משהו. קניתי את כל משחות השיניים היקרות, אבל הן עזרו רק לזמן קצר מאוד. מצאתי את עצמי מצחצחת שיניים כל שעתיים, אבל גם אז הדברים היו מאוד גבוליים… המצב הפך כל כך מביך, שבחרתי לא לדבר, בהדרגה התבודדתי מחבריי ונמנעת מכל מגע חברתי. חיפשתי איזו תרופה שתוכל לשפר את מצבי לטווח ארוך, כדי שאוכל להפסיק להיות משועבד לצחצוח שיניים כמה פעמים ביום. ובכן, לבסוף, אמא שלי הלכה להרצאה של ד"ר גילה, על הקריסטלים הנבחרים, וקנתה את הסם ל"היגיינת הפה", בסכום קטן יחסית (לעומת כל הכסף שהוצאתי עד אז). שמחתי לשמוע על תרופה טבעית שעדיין לא שמעתי עליה, וישר התחלתי להשתמש בה, ללא כל היסוס, פשוט להתיז לתוך הפה. אין לך מושג איך הכל השתנה… תודה.
5/5
מ.ל. – גבר צעיר עומד להתחתן
תמצית לגיל הפריחה
אמא שלי בת 58, ולאחרונה התחילו לה כל מיני תלונות מוזרות: סחרחורת, התקפי חום וכו'… היה לה קשה לקבל את העובדה שהגיעה לגיל המעבר, כל הזמן מחפשת סיבות אחרות להסביר התסמינים הללו. חברה שלי לומדת אצל ד"ר גילה גבריאלוב, והיא קונה הרבה ליקסים וקריסטלים שונים שטובים לבעיות בריאות שונות. מאז תחילת הקורס היא מספרת לי על נפלאות הסליקים האלה. באיזשהו שלב, חשבתי לעצמי, אולי הגיע הזמן שאבקש אליקסיר שטוב לתסמיני גיל המעבר. חבר שלי סיפר לי על סם נהדר בשם "זמן לפריחה" שעושה עבודה מצוינת. אמי הייתה קצת סקפטית, אבל התחילה להשתמש בו בכל זאת, ללא שאלות נוספות. היא ראתה שיפור מדהים!
5/5
נ.ג. – אמא שלי מעל חמישים ומתלוננת על סחרחורת
מהות שיכוך כאבים
גבריאל מ' היה מודע לעובדה שמספר טיפות האופטלגין הנוזליות שנטל גדל בהתמדה, מיום ליום. הוא הרגיש שהוא מכור לתרופות כימיות לשיכוך כאבים, שבתי המרקחת מתפרנסים יפה מאוד ושהוא הורס את עצמו. עמיתו לעבודה השתמש בסם משכך כאבים העשוי מגבישי חושן לטיפול בברך כואבת, והבקבוק הקטן צד את עינו של גבריאל… איזו השגחה אלוהית… גבריאל עבר לסם משכך כאבים של גבריאלוב, והוא באמת מרוצה מההשגחה. תוצאות. ונחשו מה… הוא משתמש בהתמדה פחות ופחות…
5/5
גבריאל מ' - תרופה טבעית לשיכוך כאבים
שיפור זיכרון וריכוז!
בדרך כלל אני תלמיד די טוב, ובאופן כללי אני אוהב ללמוד. עם זאת, שמתי לב שכשאני חוזר הביתה ומתיישב להכין שיעורי בית, אני לא ממש זוכר מה למדנו בבית הספר. זה ממש מתסכל, מכיוון שאני מקשיבה למורים בכיתה. בפגישת PTA האחרונה, המורה אמרה לאמי שהיא פשוט לא מבינה למה אני לא משיגה ציונים טובים יותר, כשאני באמת מקשיבה ומשתתפת בכיתה. היה לי מאוד חשוב לטפל בבעיה זו ללא דיחוי, שכן גם אני רואה במעמדי החברתי נושא משמעותי. ניסינו לחפש פתרון, עד שגילינו את הסמים הטבעיים העשויים מאבני החוזן [החושן של כהן גודול]. היה נחמד לגלות כמה קלים ונוחים היו הסמים האלה עם כמה טיפות מתחת ללשון שלוש פעמים ביום, ו- presto! חומר הלימוד נספג בצורה הרבה יותר ברורה, וקל לי לזכור ולטפל גם בדברים קשים. הסליקים עזרו לי גם ברמת הריכוז, ועכשיו בית הספר הפך עבורי לחוויה חיובית.
5/5
ר.ת. - תלמיד תיכון
התפתחות רוחנית ופריחה
אני בן 28, ואני כל הזמן שומע מכל הסובבים אותי כמה אני מוכשר, איזה פוטנציאל גדול יש לי ואיך אני יכול לעשות את זה בחיים. אם לומר את האמת, באמת יש לי המון רעיונות, והרבה פעמים רציתי לעשות משהו, להפוך אותם למציאות, אבל ללא הצלחה. רק דיבורים ועוד דיבורים, אבל בלי מעשים! אני די קרוב לד"ר גילה, ולכן שאלתי אותה אם יש לה קריסטל או תרופה בשבילי, משהו שיכול לעזור לי להפוך את הרעיונות הגדולים שלי למציאות קונקרטית. תשובתה הנלהבת הייתה חיובית. היא סיפרה לי על הסם שנקרא "יכולת להתפתח ולפרוח רוחנית". מאז, דברים איתי התחילו לזוז…
5/5
ד.מ. - בן 28, צעיר אינטליגנטי
עגלת קניות