מרקחת אבנים

מרקחת האבנים-
מרפא טבעי לגוף, לרוח ולנפש!

שהקב"ה ברא את היקום הוא יצר את כל המצטרך לבני האדם שמים וארץ נהרות ימות ואגמים. תזונה ומלבוש חברה ומשפחה וברצונו להשפיע את רוב טובו אלינו. יצוריו לא ברא שום חולי ומכאוב החולי הראשון בתורה שאנו מוצאים הוא של אבימלך מלך גרר (בראשית כ' יח'). "כי עצר עצר ה' בעד כל רחם לבית אבימלך" אבימלך לא הלך לקופ"ח לקבל תרופות אלא "ויתפלל אברהם אל ה' וירפא ה' את אבימלך". 

דוגמה נוספת לחולי אצל מרים אחות משה שחלתה בצרעת תרופתה לא הייתה בקופ"ח אלה. "ויצעק משה אל ה' לאמר אל נא רפא נא לה" (דברים י'ב -י'ג) והשם השיב תיסגר לשבוע ימים מחוץ למחנה ותתרפא.
בימינו קרוב לבדי שהיו מחזיקים אותה במצב סטרילי כזה או אחר. למדים אנו בבירור שרוב רובם של המחלות כולל הפיזיות תרופתם היא רוחנית בהחלט. כאשר חז"ל השתמשו בתרופות כפי שאנו למדים לאורך כל התקופות הקדומות אנו פוגשים תרופות בצורת:
תפילה, טבילה בירדן, שתיית שיקוי של צמחים / אבנים.

כאן תוכלו למצוא תרופות המושתתות על האנרגיות וסגולות הריפוי של אבני החושן שהריפוי בעזרתן הוא על הגוף הנפש והרוח בו זמנית. הן פועלות ללא תופעות לוואי ובהצלחה רבה ומוכחת.
תמציות מרוקחות מאבני החושן עם תוצאות מדהימות – וכן ערכות של מספר אבנים יחדיו, לריפוי ואיזון, שעוזרות לכל אחד מאתנו למצוא פתרון לבעיות רבות. כל אלו משפיעות על הביוכימיה הפנימית שבגופנו הפיסי.

התמציות של אבני החושן נועדו לסייע לנו בריפוי עצמי ואישי בדרך טבעית ונפלאה המבוססת על ריפוי באנרגיה התנודתית שעוזרת לכל אחד מאתנו להעביר תכונות בלתי רצויות כגון פחדנות, הססנות, חוסר בטחון עצמי וכדומה, תוך הפיכתן לתכונות חיוביות: אומץ כוח ועוצמה. אהבה לעצמנו ולאחרים, הוצאה קטנה תוצאה גדולה. שווה ניסיון !

מה פרוש המושג אנרגיה תנודתית?
כל דבר בעולמנו, רוטט בקצב המיוחד שלו. לכל מולקולה ומולקולה של רטט בקצב המיוחד לה. אנו חווים את הרטט כאור, כצבע, כחום, כעצם דומם, לעיתים אנו חווים את הרטטים שמסביבנו כקולות, כשדות אנרגטיים, לעיתים באופן אמצעי ולעיתים בלתי אמצעי.
תורת הקוונטים בפיסיקה מבוססת על הגילוי, המפתיע שהחלקיק הקטן ביותר של החומר, שקודם לכן היה נחשב כדומם – מוצק, הוא בעצם תדרים ותנודות דחוסים, הנקראים שקיות של גלי אנרגיה. גם הגופים שלנו העשויים משקיות של גלי אנרגיה עם שיטה חשמלית המגיבה ועונה לתדרים מהסביבה. מערכת העצבים שלנו-כמו מערכת חשמלית מגיבה לתנודות של תדרים תנודתים.

אנו מרגישים ומגיבים לקריסטלים, חשים באנרגיות של אבני החושן, ענפיהן ותולדותיהם, בזכות המבנה הקריסטלי המושלם שלהן השולח תדרים מאוד מרוכזים וברורים. הקריסטלים מציגים דגם גיאומטרי מושלם, ברב המקרים המדגים באופן נפלא את הסדר בעולמו של השם יתברך, לא רק שהן שולחות תדרים מושלמים וקבועים, אלא מזרימות אנרגיה מרוכזת:
כל אבן ע"פ המינרל הדומיננטי אותו היא מכילה. לעיתים כשאנו משתמשים באבן חן, אפשר לחוש בתגובה, בריאקציה האנרגטית, וכל משפחת אבנים שולחת תדרים תנודתיים באורך המיוחד לה המייצרים יש את התנודות המיוחדות לה בלבד, בדיוק כמו טביעת אצבעות – הייחודית לכל בן – אנוש. באשר תמציות אבני החושן: נוזל המכיל את האנרגיה התנודתית של אבן מסוימת, או מספר אבנים בצוותא. התמצית ותכולתה מסוגלת, כאמור לאזן חוסר איזון חשמלי במערכות שלנו. ע"י שימוש נכון והכנה נכונה ומדויקת ועם סייעתא דשמיא אנו יכולים להביא את תכולת האנרגיה של האבן למערכת האנרגטית שלנו לעזר ולתועלת.

כיצד יוצרים תמציות מאבני-חן?
באופן כללי, בדרך כלל, משרים אבני-חן במים מזוקקים, או מינראליים למשך זמן מסוים, מתוך כוונה שהאבן תקרין ותזרים את התנודות שלה לתוך המים. התהליך נעשה בד"כ לאור השמש, ויש אבנים ותהליכים – לאור הירח ואו אנרגיות שונות שהיקום התברך בהן. התוצאה נקראת תמצית אם. התמצית הראשונית המרוכזת.
כדי לשמר את איכות התמצית, למשך זמן, נותנים לתמצית עם שהות להתאזן. בדרך כלל בעזרת הצורה הגיאומטרית של האבן, ואז בתוספת סוכן משמר טבעי, כגון ברנדי, כדי שלא תתווספנה בקטריות או חיידקים למיניהם.
המינונים בד"כ הם הומואפטיים: טיפות ספורות מתמצית האם במים מזוקקים או מטוהרים וברנדי, או טיפות ספורות מתמצית האם, לתוך כוס שתייה. התמציות מתחברות נפלא לגוף-ולנפש האדם, כאחד.
כדי לשמר על איכות המוצר, הימנעו מלגעת במזלף שבבקבוק. אם המזלף בא במגע עם חומר כלשהו או משטח,
שטפו אותו היטב במים מטוהרים. שמרו את הבקבוקונים שלכם במקום שאינו חשוף לאור השמש ישיר.
התוספת האישית שלנו, בסייעתא דשמיא, בהשגחה פרטית, אבנים פעילות, טהורות ומקוריות בכל בקבוקון,
הממשיכות את האנרגיה התנודתית של השיקוי ומשאירות אותו במיטבו לתמיד.

עצות לשימוש מועיל:
הצורה היעילה ביותר, להשתמש בשיקוי התמציתי שלוש פעמים ביום.
טוב להתמיד במשך חודש ואם יש צורך אף יותר. אם יש שיקוי למצב מסוים, שיקוי שעוזר להתגבר על בעיה מסוימת, אפשר להשתמש בשעת הצורך. כדי למנוע את הבעיה ולהתגבר עליה. לבריאות. ב ה צ ל ח ה !

לתשומת לבכם:
הערכות והתמציות המוצגות באתר שייכות לפלח הרפואה המשלימה שכשמה כן היא – השלמת הרפואה הקונבנציונאלית. אי לכך, אין אנו מציעים להחליף תרופות ולשנות את מינונן ללא התייעצות ברופא. 

 

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש
× איך אפשר לעזור?