אודות

ד”ר גבריאלוב

(ד”ר לגמולוגיה ולמדעי ההתנהגות)

ד”ר גבריאלוב (ד”ר לגמולוגיה ולמדעי ההתנהגות) הינה מאבחנת ומרפאת בקריסטלים, בעלת ניסיון בינלאומי מוכח ורב. ניסיונה העשיר של גבריאלוב מיקם אותה כמרצה בכירה ומבוקשת ברחבי העולם ומרצה אורחת באוניברסיטאות חשובות באירופה וארה”ב.

עם שובה אל מקורות היהדות לאחר מפגש עם הרבי מלובביץ’, אשר המליץ להכניס קדושה לעיסוקה דרך אוצרות האדמה – קריסטלים, אבני החושן ואבנים יקרות .הפכה ד”ר גבריאלוב את עצותיו להוראות מעשיות בחיי היום יום

 

מאז חל מהפך בחייה הפרטיים, היא מנהלת אורח חיים דתי חרדי ומשלבת אותו בעיסוקה, תוך רצון ליישם את עצת הרבי להכניס קדושה לעיסוק .שקדה וחקרה את סודות האבנים והקריסטלים דרך הכתובים, הגמרא, המדרש והמפרשים הקדמונים. כיום היא בין החוקרים הבודדים ואולי אפילו היחידה בעולם כולו שמצאה את השילוב והקשר שבין המדע לאמונה, כפי שהוא מתממש בתורת האבנים היקרות.

כיום ד”ר גבריאלוב ידועה כסמכות המובילה בתחום האבנים היקרות, השימוש והריפוי בעזרתן תוך הבנה עמוקה של הקורלציה החמקמקה שבין האיזון המנטאלי והרגשי לבין המחלות הפיזיות. ד”ר גבריאלוב חשפה שיטות אבחון וריפוי עתיקות להשגת שלמות ותודעה מורחבת וככזאת ב”ה היא מאבחנת ומטפלת. כבר שנים רבות עוזרת ופותרת בעיות בריאותיות, נפשיות ורוחניות לאלפי אנשים בארץ ובעולם בהצלחה רבה.

 

בשיטה ייחודית ובאמצעות הקריסטלים ואבני-החן, מאבחנת דר\’ גבריאלוב גילה את הסיבות האמיתיות אשר עומדות בשורש בעיותינו הבריאותיות, הרגשיות, הרוחניות והנפשיות.
האבחון המיוחד אשר מתאפשר דרך ניסיונה העשיר ומיומנותה הרבה של דר\’ גבריאלוב מתפקד כמעין צילום רנטגן פרטני של הגוף, הרוח והנשמה, ומהווה מפתח יעיל מאין כמוהו למיפוי הדפוסים האנרגטיים והתנודתיים של נפשנו

דר’ גבריאלוב הכשירה עשרות רבות של אנשים. ורבים מתלמידיה עוסקים כיום בטיפול וביישום הידע המקצועי שרכשו בהנחייתה. בנוסף, לאמור לעיל, ד”ר גבריאלוב השתלמה בנושא תזונה ייחודי ואחרי חוויות אישיות מרשימות שלה ושל בני משפחה קרובים מאד, הרחיבה את המעגל בהדרגה: להנחיות אישיות קורסים וסדנאות של בריאות מלאה ולתמיד, רק בעזרת מוצרים ממש טבעיים תזונה נכונה וטבעית לחלוטין, בעזרת אבנים ותמציות מאבנים (גם כן טבעי לגמרי!) ד”ר גבריאלוב פיתחה במשך שנות עסוקה, תרופות – מדף, בבית המרקחת הטבעי שלה: ערכות של אבני חושן שיוצרות שלוב מנצח לפתרון בעיות רבות. בקליניקה של ד\”ר גבריאלוב גילה מטפלים במרב הבעיות החל מפחדים וחרדות, נטייה לדיכאון, חוסר בטחון עצמי, נטייה למצבי רוח משתנים, הרטבות לילה, קשיי למידה וחוסר ריכוז.
כמו כן איזון לחץ דם בעיות נשימתיות בריחת סידן, גיל המעבר, אונות, משקל עודף, כאבי אוזניים, פרקים, ועוד ועוד.

אודות הקליניקה

בקליניקה של ד\”ר גבריאלוב גילה מטפלים במרב הבעיות החל מפחדים וחרדות נטייה לדיכאון, חוסר בטחון עצמי,נטייה למצבי רוח משתנים, הרטבות לילה, קשיי למידה וחוסר ריכוז.
כמו כן איזון לחץ דם בעיות נשימתיות בריחת סידן. גיל המעבר, אונות, משקל עודף, כאבי אוזניים, פרקים, ועוד ועוד…

בשיטה ייחודית ובאמצעות הקריסטלים ואבני-החן, מאבחנת דר\’ גבריאלוב גילה את הסיבות האמיתיות אשר עומדות בשורש בעיותינו הבריאותיות, הרגשיות, הרוחניות והנפשיות.
האבחון המיוחד אשר מתאפשר דרך ניסיונה העשיר ומיומנותה הרבה של דר\’ גבריאלוב מתפקד כמעין צילום רנטגן פרטני של הגוף, הרוח והנשמה, ומהווה מפתח יעיל מאין כמוהו למיפוי הדפוסים האנרגטיים והתנודתיים של נפשנו.

עגלת קניות